Fıx danışmanlık

Amazon Hesap Yönetimi Danışmanlığı

Amazon hesap oluşturmadan , SEO çalışmalarına kadar hizmet alacağınız danışmanlık.

Bu Hizmeti Almanız Gerektiğini Gösteren Bulgular

Amazon hakkında belirlediğimiz tüm işlemlerin kapsamlı sunum içerisinde sizlere detaylı bir danışmanlık hizmeti sunmaktayız.  

Amazon depolarına ürün gönderimi için gerekli operasyonların yapılması – FBA Gönderi İşlemleri – Lojistik hizmetleri (denizyolu-havayolu)

Açılacak Amazon hesabı için hizmet süresince iş geliştirme çalışmasının yapılması ve Hedeflenen ürün/ürün grubu için lansman / reklam çalışmalarının yapılması.

Belirlenen ürün/ürün grubu için belirli aralıklarla genel raporlama sunumu yaparak daha ayrıntılı bilgilendirme sunuyoruz.

Amazon ile Daha Geniş Yelpazeli Pazar Yeri

Amazon hesabı için hizmet süresince iş geliştirme ve geliştirilen işin uzun vadede verimli olmasını sağlayacak çalışmanın yapılması

Fix Danışmanlık - Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (2)

Amazon Hesap Yönetimi Hizmeti

Müşterilerimiz ne diyor?

Amazona girmeyi çok istiyordum. Ama yapamayacağım korkusu ile girmek istemedim. Verdiğiniz danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldık çok teşekkür ederiz.
D. Y
Kurucu Ortak
Amazon dünyanın en büyük e-ticaret alanlarından biri , orada satış yapmak bütçemi artı olarak etkiledi. Verdiğiniz danışmanlık hizmeti için çok teşekkür ederiz. Ekip olarak çek başarılı sonuçlar aldık.
A.G
Yönetici

Müşteri Sonuçları

Analiz
0 +
Tamamlanmış Rapor
0 +
Bitmiş Eğitim
0
Scroll to Top
Mesaj Gönder
💬 Yardım İster Misiniz?
Merhaba,
Yardımcı olmamızı ister misiniz?
0312 511 33 66