FIX Danışmanlık

Katılımlı İhracat ve İş Geliştirme Hizmeti

Firmanıza belirlenen süre boyunca bir ihracat departmanı olarak entegre oluyoruz ve uyguladığımız ticari istihbarat ve iş geliştirme stratejileriyle firmanızın ihracat potansiyelini maksimize ediyoruz.

Bu Hizmeti Almanız Gerektiğini Gösteren Bulgular

Firmanızın ticari istihbarat ve iş geliştirme stratejisinden memnun değil misiniz?

Firma imajınızın bünyenizde barındırdığınız bilgi birikimi ve tecrübeyi tamamıyla yansıttığı konusunda içiniz rahat mı ?

Firmanızın çalıştığı sektörle ilgili uluslararası verileri ve sektör yönelimlerini takip etmekte zorlanıyor musunuz?

Firmanızın bulunduğu sektördeki potansiyel müşterilerin bütünüyle farkında mısınız?

Firmanızın uluslararası müşterileri ile kurduğu ilişkilerde potansiyelinin tam anlamıyla kullanıldığını düşünüyor musunuz?

İhracat Operasyonlarınızın etkin bir şekilde takip edildiğinden ve raporlama altyapısının doğru tasarlandığından emin misiniz?

Nokta Atışı Çözümlerimiz

Fix-Danişmanlik-2.jpg
01.

Mevcut durum analizi yaparak, firmanızın ihracat ve iş geliştirme yol haritasını oluşturuyoruz.

02.

Firmanız hakkında olumlu bir marka algısı oluşturarak geri planda kalmış birikimlerinizi doğru bir şekilde değerlendiriyor, firmanızı uluslararası anlamda tercih edilebilir kılıyoruz.

girl, laptop, school supplies-5662435.jpg
10.jpg
03.

Uluslararası güncel sektör ve yönelim verilerini, geliştirdiğimiz metodoloji ile inceliyor ve elde ettiğimiz sonuçlara göre ilgili iyileştirmeleri firmanıza entegre etmeyi öneriyoruz.

04.

Geliştirmiş olduğumuz çeşitli araştırma metodolojileri ile firmanıza en uygun potansiyel müşterileri sistematik veri matrisi ile bünyenize kazandırıyoruz.

1
14
05.

Geliştirmiş olduğumuz farklı yöntembilim ve stratejilerle uluslararası müşterilerinizle en etkin şekilde temas kurulmasını, ilişkilerin ilerlemesini ve tam potansiyeline ulaşmasını sağlıyoruz.

06.

Şirket içi yapacağımız eğitim ve geliştirmeler ile ihracat operasyonlarınız ve müşteri takip sistemlerinizi etkin ve verimli bir şekilde uygulamaya koyuyoruz.

4

Müşterilerimiz ne diyor?

Veri ve bilgiye erişmede çok donanımlı bir ekipsiniz. İhracatın kolay olmadığını biliyorum ama bu kadar hızlı verim almayı beklemiyordum. Harikasınız
A.L
CEO & Kurucu Ortak
İlk anlattığınızda çok gerçekçi gelmemişti ama söylediklerinizin fazlasını başardınız. Başarılarınız daim olsun..
Y.M
Satış Direktörü
İşinin ehli, firmaların ne istediğini bilen ve etik değerlerinden asla vazgeçmeyen bir ekip. Tabii ki hem yöneticiler hem de çalışanların donanımlı olmasının etkisi çok büyük. Umarım uzun yıllar bu şekilde hizmet kalitesini bozmadan devam edersiniz.
G.C
İhracat Sorumlusu

Müşteri Sonuçları

Analiz
0 +
Tamamlanan Proje
0

Sıkça Sorulan Sorular

·       İhracat birimi bulunmayan ya da bulunan ve ekibini güçlendirmek isteyen,  
·       İhracat altyapısı tamamen hazır ancak henüz bir girişim yapamamış nasıl yapacağını bilmeyen
·       Belli düzeyde ihracat yapan ve cirosundaki ihracat %’sini artırmak isteyen
·       Hali hazırda ihracat yapan ve yeni pazarlara girmek isteyen
·       Hali hazırda ihracat yapan ama yeni müşteriler bulmak isteyip bulamayan veya sistemsiz araştırma yapan
·       Sektörel anlamda ürün/servis bazında değişiklik gösteren pazarlarda hangi ürünleri hangi pazarlarda konumlandıracağını bilmeyen
·       Rakip istihbaratına ihtiyaç duyan ancak bununla ilgili çalışma yapamayan veya yapmayan (vakti veya iş gücü olmayan)
·       Uluslararası pazara yeni bir ürünle giriş yapmak isteyen
·       Ciddi düzeyde ihracat yapan ve belli pazarlarda “LEAD COMPANY” olmak isteyen
·       Kısa – Orta ve Uzun vadeli Stratejik İhracat Planı geliştirmek isteyen bütün işletmeler için uygundur

 

Bu hizmetimiz içerisinde departmanımız, fiziken firmanızda bulunmadan, veya direkt olarak firmanızda sizin için çalışır. Yurt dışı görüşmelerinizi yapar, tekliflerinizi sunar, yeni potansiyel müşteriler kazandırır, kazandırdığı potansiyel müşterilerin takip süreçlerini yürütür, yurt dışı e-mail trafiğinizi yönetir, online yada yüz yüze görüşme taleplerini karşılar, sosyal medya hesaplarını yönetir, gelişmeleri raporlar. Özet olarak tüm ihracat ve iş geliştirme sürecinin koordinasyonunu sağlar.

Farklı seçenekler mevcut olmakla beraber en az 6 aylık bir çalışma süreciyle başlamayı tavsiye ediyoruz. Paketler hakkında canlı yardım üzerinden veya randevu alarak yüz yüze bilgi edinmeniz mümkün.

Görüşmeleri sağlıklı yapabilmemiz adına yurt dışına açık bir hattı olan telefon ile şirketinize ait ve bize tahsis edilecek (şirketinizin kurumsal yapısıyla uyumlu) bir e-mail hesabı açılmasını istiyoruz. Böylece dışarıdan bir çalışan değil şirketinizin bir departmanı olarak potansiyel müşteriler ile iletişime geçiyoruz.

Hizmet bedelini öğrenmek için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ya da teklif formu doldurabilirsiniz.

İşletmenizin veya kurumunuzun mevcut altyapısı ihracat için tam anlamıyla hazırsa 120 günde ihracat garantisi veriyoruz.

Scroll to Top
Mesaj Gönder
💬 Yardım İster Misiniz?
Merhaba,
Yardımcı olmamızı ister misiniz?
0312 511 33 66