Hakkımızda

FIX Consulting daima mükemmeli hedefler.

Biz Kimiz?

Merkezi Ankara’da bulunan firmamız, geliştirdiği eşsiz metodolojiler ile işletmelerin ve kurumların ihracat kapasitelerini en verimli şekilde kullanabilmelerine olanak sağlayacak özgün çözümler üretmektedir. Her işletmenin özel ve farklı ihtiyaçları olduğunun bilincinde olarak, uygun ihracat stratejisini firmanız ile birlikte değerlendirir, hedef pazarda ilgi çekici bir oyuncuya dönüşmenize katkıda bulunur. Sunmuş olduğu ticari istihbarat ve rekabet analizi, ihracat ve iş geliştirme, dijital pazarlama , e-ticaret, finansal modelleme ve çeşitli kurum içi eğitim hizmetlerinden şirketiniz için en uygun olanına birlikte karar verdikten sonra, siz ihracat hacminizi büyütürken marka bilinirliğinizi ve hedef kitleniz tarafından erişilebilirliğinizi artırmanın tadını çıkarırsınız.

FIX Ne Demek?

FIX isminin açılımı İngilizce “Fast” “Intelligent” & “Excellent” kelimelerinden oluşuyor. Türkçesi Hızlı, Akılcı ve Mükemmel olan ve tam olarak ta aynı misyonla çıktığımız yolda hedefimiz Türk işletmelerinin ve kurumlarının rekabetçiliğini artırarak Türkiye’mizin ticari katma değerine bir destekte bulunmaktır.

Bazı katma değerli hizmetlerimiz;

Değerlerimiz

Gizlilik: Yapılan çalışmanın kendisi, tüm içeriği, her türlü bilgi belge tamamen mahremdir.
Etik Değerler: Çalışmanın hiçbir parçası, yöntemi ve çözüm önerileri; etik, ahlaki ve yasal olmayan fikir ve uygulamalar içermeyecektir.
Saygınlık: Kurumsal ve kişisel saygınlık her türlü değerin üzerinde tutulacak, gölge düşmemesi için bu konuda hiçbir risk alınmayacaktır

Misyonumuz

Uluslararası sektörel bilgi tecrübemiz ve yüksek standartta hizmet anlayışımız ile danışanlarımızı, değişen pazar dinamiklerinde sürdürülebilir ekonomik kalkınma sağlayarak sektör lideri yapmak ve yerli üreticileri dış dünya pazarına entegre etmek.

fixdanismanlik

Vizyonumuz

Ya bir yol açın, ya bir yol bulun, ya da yoldan çekilin.– Confucıus

İlk adımı atmaya hazır mısınız?

Scroll to Top
Mesaj Gönder
💬 Yardım İster Misiniz?
Merhaba,
Yardımcı olmamızı ister misiniz?
0312 511 33 66