Fıx danışmanlık

Durum Tespiti Hizmetleri

Durum tespiti raporları, esas olarak, bir işletmenin niteliklerinin, faaliyet durumunun, devlet ilişkilerinin ve olumsuz kayıtlarının, hissedarlarının ve üst yönetiminin geçmişiyle birlikte kapsamlı bir şekilde incelendiği uyum incelemesindedir. FIX CONSULTING Türkiye’de durum tespiti projelerinde geniş deneyim ve uzmanlığa sahiptir.

Bu Hizmeti Almanız Gerektiğini Gösteren Bulgular

İşletmizin mevcut enerji tüketiminizle ilgili sorunlarınız varsa

Eski bir tesisiniz varsa veya Yeni bir tesis yaptırmaktaysınız bu tesisin “Enerji Verimliliğini” nasıl daha da fazla arttıracabileceğinizi düşünyürsanız.

İşletmenizde sürekli enerji kesintileri yaşıyor ve bunun sebebini bulamıyorsanız.

Nokta Atışı Durum Tespiti Hizmeti

Fix Danışmanlığın profesyonel uyumluluk değerlendirme modeli, müşterinin ilgili işlemlerde yasal ve ticari riskleri önlemesine yardımcı olmak için kullanılır.
Durum Tespit Hizmeti (2)

Durum Tespiti Nedir?

Mühendislik ve  danışmanlığın yanı sıra FIX CONSULTING,  aynı zamanda Türkiye Enerji Sektörü için sunulan durum tespiti hizmetlerinde de sizin yanınızdadır.

FIX CONSULTING yeni geliştirilen ve mevcut tesisler için yürütülecek teknik, ticari, işletme ve yönetim ile ilgili bağımsız durum tespiti hizmetleri ile ilgili oldukça deneyimli bir kadroya sahiptir. Bu kapsamda, enerji verimliliği, yakıt kaynakları gözden geçirme, güç optimizasyonu, LTSA anlaşmaları, yıllık çalışma planları, bakım faaliyetleri için rutin aylık denetim raporları ve enerji yönetimi ile ilgili tüm proje revizyonları da dahil olmak üzere daha fazla desteği de müşterilerimize sunabiliriz.

Scroll to Top
Mesaj Gönder
💬 Yardım İster Misiniz?
Merhaba,
Yardımcı olmamızı ister misiniz?
0312 511 33 66