FIX DANIŞMANLIK

Ticari İstihbarat ve Kapsamlı Rekabet Analizi

Kapsamlı veri havuzumuz, donanımlı ekibimiz ve kendimize ait analiz metodolojimizle beraber sizlere sunacağımız verilerle işletmeniz her daim rakiplerinizden bir adım önde!

Bu Hizmeti Almanız Gerektiğini Gösteren Bulgular

Ürünlerinizin dünya pazarındaki ticari konum ve hacimleri hakkında bütünüyle emin değil misiniz?

Ürünlerinizle ilgili küresel pazarı ve dinamiklerini takip etmekte zorlanıyor musunuz?

Türkiye'deki rakipleriniz ve mevcut sektör değişkenleri hakkında güncel bilgi edinemiyor musunuz?

Ürünlerinizin küresel piyasadaki mevcut koşullar altındaki fiyat-kar oranı hakkında içiniz rahat değil mi?

Nokta Atışı Çözümlerimiz

Fix Danışmanlık (2)

I.

Yaptığımız araştırma ile dünya üzerindeki mevcut ticaret lokasyonlarını ve hacimlerini sizlere sunuyor olacağız.

II.

Türk üreticilerin mevcut pazardaki konumunu, ürün ve sektör bazında güncel verilerle size sunuyor olacağız.

3
10

III.

Sunacağımız kapsamlı rakip fizibilitesi ve güncel sektör verileriyle rekabetçiliğiniz hızla artacak ve rakiplerinizin önüne geçeceksiniz.

Müşterilerimiz ne diyor?

Ticari İstihbarat raporunuz sayesinde farklı pazarlarda hiç bilmediğim müşterilerime ulaştım. Gerçekten nokta atışı ve hızlı çözümler sunuyorsunuz. Bütün ekibim adına hepinize tekrar teşekkür ederim.
Z.K
İş Geliştirme Müdürü
Öncelikle, rapor içeriği gerçekten muazzam. Hedef pazarlar, analizler, rakipler ve fiyat analizi yapabilmek adına kesinlikle çok değerli veriler içeriyor. İşletmemizi farklı bir boyuta taşıdık. Işıl Işıl bir ekipsiniz 🙂
A.C
Kurucu Ortak
Firmanızla tanışmamızın hikayesi biraz enteresan oldu ama her şeyde bir hayır vardır diye boşuna dememişler. Uzun yıllar sizinle çalışıp, pazar dinamiklerini ve trendleri hep yakından takip edebilmek fabrikamız için kesinlikle çok faydalı olacak.
C.G
Genel Müdür

Müşteri Sonuçları

Analiz
0 +
Tamamlanmış Rapor
0 +
Bitmiş Eğitim
0

Sıkça Sorulan Sorular

İhracat hacmini genişletmek isteyen bütün işletmeler için uygundur.

Detaylandırmak gerekirse; ürünlerinin dünya pazarındaki yerini ve hacmini öğrenerek ürün konumlandırma ve fiyatlandırma stratejilerini optimize etmek, Türkiye’deki rakipleri ve bu rakiplerin ithalat ve ihracat trafiği hakkında detaylı bilgi edinerek yeni potansiyel pazarları hakkında ufkunu genişletmek, rakiplerine karşı güçlü ve zayıf yanlarını yeniden gözden geçirmek, ulusal ve uluslararası ithalat-ihracat veri ve analizleri ile pazardaki fırsatlar ve riskler hakkında öngörü sahibi olmak isteyen her işletme için uygundur.

Evet fazlasıyla. Başta Ticaret Bakanlığı, TÜİK, ülkelerin gümrük verileri, küresel kapsamda ticaret istatistikleri sunan web tabanlı hizmet sağlayıcılar, yurt içi ve yurt dışı sektörel raporlar olmak üzere  daha birçok güvenilir kaynak içerisinde veri madenciliği yaparak, kitaplar dolusu bilgiyi sizler adına süzüyor ve anlamlı analizler halinde sunuyoruz.

Tabii ki. Bulunduğunuz sayfanın üst kısmında, “ücretsiz raporu indirin” butonuna tıklayarak örnek çalışmamıza anında ulaşabilirsiniz.

Malesef bir veri bankamız mevcut değil. Takdir edersiniz ki binlerce sektörel bilgiyi tek bir veritabanda buluşturabilen bir platform yok. Yaptığımız çalışmalar anlık ve firmalara özel butik çalışmalardır.

Ticari İstihbarat ve Kapsamlı Rekabet Analizi raporumuzla ilgili referanslarımızı ne yazık ki paylaşamıyoruz. Yapmış olduğumuz gizlilik sözleşmeleri ile her iki tarafın mahremiyetini ve piyasadaki rekabetçiliği her daim korumak durumundayız.

Çalışmalarımız ürün, sektör veya rakip bazlı yapılabiliyor. 

Scroll to Top
Mesaj Gönder
💬 Yardım İster Misiniz?
Merhaba,
Yardımcı olmamızı ister misiniz?
0312 511 33 66