Ticaretin Geleceği!

E-Ticaret & E-İhracat

E-Ticaret sayesinde zaman ve mekandan bağımsız bir ticaret artık mümkün. Şimdi e-ticaret siteniz sayesinde 7/24 çalışan bir mağaza açabilir ve dünyanın dilediğiniz lokasyonundan potansiyel müşterilere dilediğiniz zaman hizmet verebilirsiniz.

Bu Hizmeti Almanız Gerektiğini Gösteren Bulgular

Ürün ve hizmetleriniz internet üzerinden satılabilecek şeylerse e-ticarete bir an önce başlamalısınız!

İnternet üzerinden de satılabilecek ürün & hizmetlerinizin olduğu hali hazırda devam eden işleriniz var ve internetten satış mı yapmak istiyorsunuz?

Mevcut pazarda daralan işlerinizi daha büyük ve kârlı hale getirmek için alternatif satış kanalları mı arıyorsunuz?

Hiç kimsede olmayan benzersiz ürünleriniz var ve bunu dünyaya açarak markanızı mı tanıtmak istiyorsunuz?

E-Ticaretle Sınırları Kaldırın!

E-ticaret & E- İhracat hizmetimizle sizde ticaretiniz sınırlarını genişletin.

Fix Consulting Hero (1)
I.

Yüksek Dönüşüm Getiren Alt Yapı

Kullanıcılarınızın kolaylıkla alışveriş yapabilecekleri hız ve dönüşüm için tasarlanmış etkileyici arayüzler sunan global temalarla e-ticarete başlayın!5000’den fazla özel eklentiyle WooCommerce tabanlı e-ticaret sitelerinizin yapabileceklerinin sınırı yoktur. Gelin birlikte işinizi Dünya’ya entegre edelim

II.

Kendi İşinizin Patronu Olmaya Ne Dersiniz?

Zaman içerisinde farklılaşan iş dalları, başkalaşan müşteri portföyünün olduğu bir ortamda bu kadar fırsat varken kaçırmadan değerlendirip kendi işinin patronu olmak isteyen büyük bir topluluk oluştu!Artık bu topluluğun bir üyesi olmaya çok yakınsınız.Nasıl mı?

Fix Consulting Hero (2)

Müşterilerimiz ne diyor?

SEO Hizmeti sayesinde işletmem her gün yeni müşteriler tarafından aranmaya başladı. İnternetin gücünü sayenizde keşfettim.
N. K
Kurucu Ortak
İnternet sitem sayesinde sadece bulunduğum ilden müşterilere ulaşabileceğimi düşünüyordum, SEO hizmetiniz sayesinde ülkenin her köşesinden müşterilerle görüşüyorum.
S.B
Yönetici

Sıkça Sorulan Sorular

Bir e-ticaret mağazası işletmek kolay değildir. Sadece bir mağazaya ve satmak için biraz stok ürüne sahip olmak, insanların akın edeceği ve ürünlerinizi satın alacağı anlamına gelmez. Mağazanızın başarılı olmasını sağlamak için yapabileceğiniz şeyler var.

 • Kullanıcıya Odaklılık
 • Test Edilme
 • Mobil Cihazlar İçin Optimize Edilmesi
 • SEO’ya yatırım yapmak
 • Araştırma ve Geliştirme

Bir e-ticaret işinin temel avantajı, işinizi sizleri yormadan esnek bir şekilde yürütmenize izin vermesidir.

 • Her geçen gün zorlaşan bir rekabet ortamı olan dijital dünyada siz de ürün ve hizmetlerinizle yer edinirsiniz.
 • Rekabet oldukça fazla olsa da elde edebileceğiniz faydalar düşünüldüğünde burada olmanıza kesinlikle değecektir!
  Ürün ve hizmetlerinizi geniş kitlelere duyurabilirsiniz.
 • Sunduğunuz hizmetlerin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasında coğrafi uzaklığın anlamı ve önemi kalmayacaktır. Kullanıcı dilediği gibi gelip hizmet ve ürünlerinizi inceleyebilir, bilgi edinebilir. Bunun için fiziksel bir uzaklığın getireceği olumsuz bir durumdan kaçınılır.
 • Vitrininiz 7/24 açık! Düşünsenize gece gündüz fark etmeden kullanıcılar ürün ve hizmetlerinizde gezinebilir, inceleyip satın alabilir. Muhteşem kusursuz bir çözüm olan bu yöntemle birlikte işletmenizin gelirlerini katlamaya devam edebilirsiniz.
 • Shopify
 • WooCommerce
 • OpenCart

Bayisi olduğumuz alt yapılar;

 • T-Soft
 • Ticimax

Ticari Danışmanlık, ticari faaliyet gösteren şirketlerin ürün ya da hizmetlerini müşterileri ile buluşturmak adına yaptığı tüm işlemlerde kendilerine profesyonel destek sunan bir danışmanlık modelidir. Rekabet piyasasında böylesine destekleyici bir güç ile çalışmak rakipleriniz arasında sizleri fazlasıyla öne çıkaracaktır. Aynı zamanda firmalarınıza zaman kazandıracaktır. Şöyle ki firmanızın hedefleri arasında ihracat gelirlerinizi arttırmak var ve ihracat departmanınız bu konuda yeteri kadar yetkin değil. Halihazırda satış yaptığınız ülkelerdeki müşteri sayınızı arttırmak ya da yeni ülkelere girmek istiyor olabilirsiniz. Fuarlara gitmeden kendimize özgü metodolojimiz sayesinde yeni müşteriler bulabilirsiniz. İhracat departmanınız mevcut müşterilerinizin operasyon işlemleri ile uğraşırken bizler sizlere yeni müşteriler bulabiliriz. İhracat ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için websitemizi ziyaret edebilir ya da bize ulaşabilirsiniz.

Firmalar ihtiyaçları doğrultusunda aldıkları hizmet farklılık göstermektedir. Her firmaya tek bir paket sunmak, o firmanın ihtiyaçlarının iyi analiz edilememesi demektir. Öncelikle danışmanlık hizmeti alan firmanın mevcut durumunun analiz edilmesi daha sonra kendilerine sunulacak hizmet içeriğinin oluşturulması daha verimli olacaktır. Bundan dolayı e-ihracat danışmanlık ücretleri firmadan firmaya değişiklik göstermektedir.

E-ticaret iş modelinin pandemiyle beraber büyümesi ve gelişmesi yakın gelecekte aynı modeli daha ileti taşımaya fazlaca yol açtı. Önceden sadece kendi ülkesinde ürünlerini son tüketiciye ulaştıran firma ya da bireyler artık ülkeleri dışındaki müşteri kitlelerini hedef alacak şekilde iş planlarını oluşturuyor ve aksiyon alıyorlar. Bunun başlıca sebepleri, markalarını küresel çapta duyurmak ve bilinilirliğini arttırmak, döviz kurunun yüksek olduğu ülkelerde küresel satış yaparak döviz gelir elde etmektir.

İhracatın elektronik ortamda yapılanı anlamına da gelen e-ihracat, ürün ya da hizmetlerin internet üzerinden, online satış kanalları diye adlandırdığımız internet siteleri, pazaryerleri, sosyal medya platformları aracılığı ile yurtdışına yapılan satışlara verilen isimdir. Vergisel avantajları bulunan iş modelinin baştan sona kurgulanması ve gerekli hesapların yönetiminin yapılarak satışların gerçekleştirilme süreçlerini yönetilen ve yönlendirilen işe E-İhracat danışmanlığı denir.

Yapacağınız tüm işlerde stratejik planlama yapmanız, şirketinizin hedeflerine daha hızlı bir şekilde ulaşmasına yardımcı olur. Strateji planı üzerinde detaylı çalışılması gereken bir hazırlık sürecidir ve biraz uzun sürebilir. Peki E-Ticarette stratejik planlama nasıl olmalı? Stratejik planlamanızda mutlaka SWOT analizinizin olması gerekmektedir. Öncelikle kendinizi ve rakiplerinizi çok iyi bilmelisiniz ki mevcut duruma göre gelecek planlamalarınızı daha iyi oluşturabilesiniz. Yapacağınız yatırım ile ilgili finansal planlama ve pazarlama faaliyetlerini içeren bir planlama yapınca stratejik planınız oluşmaya başlayacak. Bu sayede belirlediğiniz periyotta hangi aktiviteyi yapacağınızı net bir şekilde görüp aksiyon alabilirsiniz.

E-Ticaret iş modelinizde stratejik planlamanızı oluştururken finansal planlamayı eklemek süreç içerisinde bütçeyi yönetmenizde sizlere yardımcı olacaktır. Finansal planlamanız içinde bütçe hesaplarken dikkat etmeniz gereken kalemler; ürün maliyeti, ürün paketleme/hediye maliyetleri, kargo maliyetleri, reklam maliyetleri, pazaryeri komisyon giderleri, iade kaynaklı oluşacak maliyetler, e-ticaret site kurulum maliyetleri gelmektedir. Finansal planlamanızı oluştururken maliyetlerinizi biraz fazla tutmanız süreç içerisinde oluşabilecek ekstra durumlardan kaynaklı harcamalara karşılık geleceği için planlamanızda çok fazla değişiklik yapmanıza gerek kalmayacaktır.

Müşteri Sonuçları

Analiz
0 +
Tamamlanmış Rapor
0 +
Bitmiş Eğitim
0
Scroll to Top
Mesaj Gönder
💬 Yardım İster Misiniz?
Merhaba,
Yardımcı olmamızı ister misiniz?
0312 511 33 66