Fıx danışmanlık

Turquality Danışmanlığı

TURQUALITY® desteğine hazırlık ve başvuru sürecinde Uzman Danışmanlarımız öncelikle başvuru yapmak isteyen şirketin uygunluk durumunu inceleyerek Ön koşulları karşılama durumunu inceler.

Bu Hizmeti Almanız Gerektiğini Gösteren Bulgular

Stratejik ortaklıklardan genişleme fırsatlarına , ürün stratejisinden durum tespitine kadar olan sürede profesyonel yardım alın!

Önemli gerişimleri aksatmadan planlı olarak yardım sağlayacak ve kritik son teslim tarihlerini karşılamada uzmanlıktan faydalanın.

Bireysel ve ya ekipli çalışmalarda , uzak ve yakın her şartta ihtiyacınız olan yardımı kolay bir biçimde sizlere sunmak için çalışma zemini hazırlamaktayız.

Turquality Başvuru Süreçleri ve Ön Koşulları

TURQUALITY® desteğine hazırlık ve başvuru sürecinde Uzman Danışmanlarımız öncelikle başvuru yapmak isteyen şirketin uygunluk durumunu inceleyerek Ön koşulları karşılama durumunu inceler. Akabinde başvuru sürecinde istenen kriterler ile ilgili firmanın mevcut durum analizini çıkarır.
Turquality Danışmanlığı (3)

Turquality Danışmanlığı

TURQUALITY®, ülkemizin rekabet avantajını elinde bulundurduğu ve markalaşma potansiyeli olan ürün gruplarına sahip firmalarımızın, üretimlerinden pazarlamalarına, satışlarından satış sonrası hizmetlerine kadar bütün süreçleri kapsayacak şekilde yönetsel bilgi birikimi, kurumsallaşma ve gelişimlerini sağlayarak uluslararası pazarlarda kendi markalarıyla global bir oyuncu olabilmeleri ve söz konusu markalar aracılığıyla olumlu Türk malı imajının oluşturulması ve yerleştirilmesi amacıyla oluşturulmuş devlet destekli ilk ve tek markalaşma programıdır.

Turquality Destekleri

Üst Limit olmaksızın %50 oranında ve pazar bazlı olarak 5 yıl boyunca desteklenmektedir. Firmaların performanslarına bağlı olarak süre sınırsız olarak markalar Turquality programında kalabilirler.

Turquality Danışmanlığı
Turquality Danışmanlığı (2)

Turquality Destek Maddeleri

Müşterilerimiz ne diyor?

Kurumsal olarak büyümemize verdiğiniz katkılar için çok teşekkür ederiz. İşinize olan saygınız ve bizlere sunduğunuz hizmet sayesinde daha kapsamlı görüş alanına sahip olduk. Minnet ediyoruz.
N. K
Kurucu Ortak
Gerekli değil dediğimiz hizmetin şu an en ileri seviyeye doğru ilerletiyoruz. Profesyonel bakış her zaman gerekliymiş. Her şey içinTeşekkür ediyoruz
S.B
Yönetici

Müşteri Sonuçları

Analiz
0 +
Tamamlanmış Rapor
0 +
Bitmiş Eğitim
0
Scroll to Top
Mesaj Gönder
💬 Yardım İster Misiniz?
Merhaba,
Yardımcı olmamızı ister misiniz?
0312 511 33 66