Yatırım Teşvik Belgesi Danışmanlığı

Yatırım Teşvik Danışmanlığı İle Hedeflerinize Ulaşın

Başarılı bir yatırım yapmak, kapsamlı bir araştırma ve doğru adımları atmayı gerektirir. Özellikle yatırım teşviklerinden yararlanmak, yatırımınızın geri dönüşünü önemli ölçüde artırabilir. Fakat teşviklerden nasıl faydalanacağınızı ve hangi adımları atmanız gerektiğini bilmiyorsanız, bu karmaşık süreçte kaybolabilirsiniz.

Tam da bu noktada, Yatırım Teşvik Danışmanlığı devreye girer! Uzman ekibimiz ve derin tecrübemiz ile yatırım teşvikleri hakkında aklınıza takılan tüm sorulara cevap verir, size en uygun teşvik programlarını belirler ve bu programlardan faydalanmanız için gerekli tüm işlemleri sizin yerinize yürütürüz.

Yatırım Teşvik Danışmanlığı'nın Faydaları

 • Zaman ve Para Tasarrufu: Karmaşık teşvik prosedürleri ile uğraşmak yerine, zamanınızı ve enerjinizi yatırımınızın asıl amacına odaklayabilirsiniz.
 • Doğru Teşviklerden Faydalanma: Deneyimli ekibimiz, yatırımınız için en uygun teşvik programlarını belirleyerek, maksimum fayda sağlamanıza yardımcı olur.
 • Hatalardan Kaçınma: Yatırım teşvikleri ile ilgili yasal mevzuat ve prosedürler sürekli değişmektedir. Danışmanlık hizmetimiz ile güncel gelişmelerden haberdar olarak, hatalı uygulamalardan kaçınabilirsiniz.
 • Daha Hızlı Sonuç Alma: Uzman ekibimiz, gerekli tüm işlemleri hızlı ve hatasız bir şekilde tamamlayarak, teşviklerden faydalanma sürecini hızlandırır.
 • Artırılmış Yatırım Güvenliği: Yatırım teşvik danışmanlığı hizmetimiz ile yatırımınızın yasal çerçevede ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Yatırım Teşvik Danışmanlığı Hizmetlerimiz

 • Yatırım teşvikleri araştırması ve analizi
 • Uygun teşvik programlarının belirlenmesi
 • Teşvik başvuru dosyalarının hazırlanması
 • Gerekli resmi kurumlarla iletişim ve koordinasyon
 • Teşviklerden faydalanma sürecinin takibi ve danışmanlık
 • Yasal mevzuata ilişkin güncel bilgiler

Neden Fix?

Bizimle çalışmanız için pek çok mantıklı neden var, işte onlardan bazıları;

Sunduğumuz sistem sayesinde, şeffaf, denetlenebilir ve %100 entegre edilebilir bir hizmetimiz var.

En doğru müşteriye en doğru zamanda ulaşarak, tedarik ağına dahil olabiliyoruz.

Doğru bilinen yanlışlardan olan Hedef Pazar Analizi yerine, Potansiyel Müşteri Analizi, İthalatçı Satın Alma Eğrisi ve Pazar Trend Analizleri ile çok daha doğru ülkelerdeki %100 alıcılarla görüşüyoruz.

Firmaların Dış ticaret istihbarat veya işi bilen ihracatçı personel yatırımı yapmadan çok daha bilgili bir ekibe sahip olmasını sağlıyoruz.

Firmaların normalde belki 2 yılda ilerleyemeyeceği yolu 8 ay gibi kısa bir zamanda firmalara taahhüt ediyoruz.

Neler Yapıyoruz

Hizmetlerimiz

Ticari İstihbarat ve Kapsamlı Rekabet Analizi

İthalat ve ihracatta dünya ticaretindeki rekabet gücünü artırmak, doğru hedef pazar tespitleriyle zaman ve para tasarrufu sağlamak, rakipleri ve pazarı iyi tanımak ticari istihbarat sayesinde artık çok kolay.

İhracat ve İş Geliştirme​

Büyümek isteyen firmalar için küreselleşen dünyada ihracat kaçınılmazdır. Bu yüzden ihracat alanına atılmak isteyen şirketlerden son yıllarda ihracat danışmanlığına büyük bir talep vardır. İhracat danışmanlığı bu şirketlerin ihracata atılma / yeni pazarlara açılma sürecine pürüzsüz bir şekilde uyum sağlamasına yardım eder.

Proje, Hibe ve Teşvik Danışmanlığı

Ticaret Bakanlığı'ndan KOSGEB'e ve daha bir çok alanda firmaların hak kazandığı devlet destekleri, hibe ve teşvikler ile işletmelerin veya projelerin gelişimini desteklemeyi amaçlar.

E-ticaret &
E- ihracat​

E-ihracat, yurt dışına herhangi bir ürün ya da hizmet satışını ifade eden ihracat modelidir. E-ihracat nedir sorusunun cevabı kısaca, “e-ticaret yolu ile satılan ürün ya da hizmetlerin, müşteriye gönderilmesi” şeklindedir.

Online Reklam Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama hizmetlerimizle potansiyel satışlarını ve gelirlerini artırmak isteyen işletmelerimize, en profesyonel çözümleri sunuyoruz. Artık müşterilere ulaşmak için çabalamanıza gerek yok, bırakın Dünyanın her yerinden müşterileriniz size ulaşsın!

Finansal Danışmanlık

İş planında belirtilen tüm unsurları doğru bir şekilde işleyerek gelir tablosu, nakit akımı, bilanço gibi gerekli çıktıları sunabilen finansal modellerin tasarlanması ve oluşturulması konusunda danışmanlık hizmeti verilmektedir.

4.8
4.8/5
250+ Müşteri Görüşünde
4.8/5
İhracat konusunda oldukça tecrübeli bir şirket, ihracata sıfırdan başlayıp hızla milyonlara ulaşabilmek isteyen herkese danışmanlık ve veri odaklı raporlama hizmetlerinden faydalanmalarını tavsiye ederim. Ekipteki tüm arkadaşlara teşekkürler, mükemmelsiniz!
Aytekin Aygün
Kayseri
4.8/5
Fixin arkasında çok samimi ve işinde profesyonel bir ekip var. Sektörle ilgili oldukça kapsamlı bir analiz raporu verdiler, teşekkür ederim.
Ozan Efe Batmaz
Ankara
4.8/5
Alanlarında uzman ve oldukça ilgili bir ekip. İhracat danışmanlığı almak isteyen tüm firmalara tavsiye ederim.
Büşra seda özbilir
İstanbul
4.8/5
Sercan Bey, desteğinizden dolayı çok memnun kaldık. İyi çalışmalar diliyorum
Tekin
Ankara
Veri tabanı
0 Bin+
Müşteri GÖrüşmesi
0 K+
Referans
0 +
Milyonlarca Dolarlık İhracat
0 M+
Scroll to Top
Mesaj Gönder
💬 Yardım İster Misiniz?
Merhaba,
Yardımcı olmamızı ister misiniz?
0312 511 33 66