FIX Danışmanlık

İhracat Firmaları

Bize güvenen bizimle çalışan şirketlerimiz ile optimum sürede ihracatı hedefliyoruz..

İhracat Firmaları

Doğru kişilerle iletişime geçin; Küreselleşen dünyanın lideri siz olun...

İhracat FIX ile daha kolay!

FIX CONSULTING olarak günümüz dünyasında, ihracatın ve pazarlamanın çok önemli olduğunu biliyoruz. Siz değerli iş ortaklarımıza ihracatınızı ve satışlarınızı hızla artıracak ve işletmenize katma değerler sağlayacak hizmetler vermeyi kendimize görev edindik!

 

İhracat Firmaları İle İlgili Merak Ettikleriniz

İhracat firmaları, bir ülke sınırları içerisinde imal edilen ya da değer katılan ürünlerin farklı ülkelere satışını gerçekleştiren organizasyonlara denir. İhracatın vazgeçilmez bir parçası olan firmalar üretici ya da satıcı olabilir. Hem üretici hem de ihracatçı firmaların kârlılığı fazla olurken ; satıcı firmalar için üretici ve alıcı arasında bir köprü görevi olmak söz konusudur.

İhracatın ekonomik anlamda değerli bir etkinlik olduğunu ifade etmek gerekir.Özellikle de para birimi dövize karşı değeri düşük olan ülkelerde yüksek oranda gelir elde etmek adına ihracatın üstlenilmesi gerekmektedir.Her anlamda pek çok avantajı 

17
18

İhracatçı Firma Nasıl Kurulur?

  • İhracat firmaları için kuruluş süreçlerini gerçekleştirmek adına öncelikli olarak resmi süreçlerin tamamlanması gerekmektedir.
  • Bu bağlamda firma kuruluşu, vergi dairesi bildirimleri, meslek odası kaydı ve diğer bütün resmi süreçlerin tamamlanması gerekmektedir.
  • Bu çerçevede hem daha başarılı bir süreç gerçekleşir hem de ihracat sürecinin başlatılmasının önündeki bütün engeller kalkar.
  • İhracat firmalarının ürün için zaman zaman özel izinler ve belgeler alması da gerekmektedir.Bu aşamada da Fix Danışmanlık firması olarak sürecin en doğru şekilde tamamlanması için yanınızda.

İhracat Edilecek Ürünlerin Keşfi

İhracat firmaları için en önemli konulardan biri de ihrac edilecek ürünün bulunmasıdır. Çünkü ihracatçı firma sayısının fazlalaşması zaman zaman yeni ürün ve pazar bulma konusunda zorlukları ortaya çıkarır. Bu durumda nasıl bir yol haritası izlenmesi gerektiğini bilmek çok önemlidir.

Bu anlamda Fix Danışmanlık olarak siz değerli müşterilerimize ihrac edilecek ürünün bulunması konusunda maksimum seviyede hizmet vermekteyiz.Üstelik size en uygun çözümler ve en kaliteli hizmetlerle harekete geçmenizi destekliyoruz.

20
A.L | Ticari direktör
5/5
Scroll to Top
Mesaj Gönder
💬 Yardım İster Misiniz?
Merhaba,
Yardımcı olmamızı ister misiniz?
0312 511 33 66