FIX DANIŞMANLIK

Information Memorandum

Kapsamlı veri havuzumuz, donanımlı ekibimiz ve kendimize ait analiz metodolojimizle beraber sizlere sunacağımız verilerle işletmeniz her daim rakiplerinizden bir adım önde!

Bu Hizmeti Almanız Gerektiğini Gösteren Bulgular

Şirketiniz veya Projeniz ile yapacağınız işlemlerde tanıtım amaçlı hazırlamanız gereken “Information Memorandum” u nasıl hazırlamanız gerektiğini ile ilgili deneyime sahip değil misiniz?

“Information Memorandum” da hangi konuları ele almanız konusunda emin değil misiniz?

“Information Memorandum” da hangi konuları ön planda tutmanız projenizi karşı taraf için daha çekici kılacağı konusunda ikilem mi yaşıyorsunuz?

Nokta Atışı Çözümlerimiz

news, newspaper, globe-1074604.jpg
I.

Hazırlayacağımız “Information Memorandum” ile belgeyi ileteceğiniz kişilerin bilgi ihtiyacına yönelik bütün bilgileri eklemiş olacağız.

II.

Oluşturacağımız Information Memorandum da sunmanız gereken Hukuki, Finansal ve Ticari verileri sizlerden temin ederek, en uygun şekilde “Information Memorandum” unuzu göndermek istediğiniz kurumlara hazır hale getiriyoruz.

right, study, legal-2746187.jpg
glasses, magnifying, analyzing-5146199.jpg
III.

Information Memorandum”’u ileteceğiniz tarafın iş koluna göre hangi yönlerinin daha ön planda olması gerektiğini sizlerle belirleyerek, projenizi daha çekici kılıyoruz.

Müşterilerimiz ne diyor?

Ticari İstihbarat raporunuz sayesinde farklı pazarlarda hiç bilmediğim müşterilerime ulaştım. Gerçekten nokta atışı ve hızlı çözümler sunuyorsunuz. Bütün ekibim adına hepinize tekrar teşekkür ederim.
Z.K
İş Geliştirme Müdürü
Öncelikle, rapor içeriği gerçekten muazzam. Hedef pazarlar, analizler, rakipler ve fiyat analizi yapabilmek adına kesinlikle çok değerli veriler içeriyor. İşletmemizi farklı bir boyuta taşıdık. Işıl Işıl bir ekipsiniz 🙂
A.C
Kurucu Ortak
Firmanızla tanışmamızın hikayesi biraz enteresan oldu ama her şeyde bir hayır vardır diye boşuna dememişler. Uzun yıllar sizinle çalışıp, pazar dinamiklerini ve trendleri hep yakından takip edebilmek fabrikamız için kesinlikle çok faydalı olacak.
C.G
Genel Müdür

Müşteri Sonuçları

Analiz
0 +
Tamamlanmış Rapor
0 +
Bitmiş Eğitim
0

Sıkça Sorulan Sorular

Kimler için uygundur?

Projenizin finans kuruluşları ve yatırımcılara tanıtmak için yapacağınız dokümanlar hangi konuların finans kuruluşları ve yatırımcılar için önemli olduğu konusunda yeterli bilgiye sahip değilseniz ve daha önce bu görüşmelerde böyle bir doküman oluşturmadıysanız bu hizmeti almak için uygunsunuz.

 

  • Projenizi özetleyecek, teknik detaylarını ve amacını açık ve anlaşılır bir şekilde anlatılması gerekmektedir.

  • Projeniz süresince ve sonucunda yapılacak, maliyet ve gelir kalemleriyle beraber projenizin sürdürebilirliği hakkında güven verecek bilgileri barındırması gerekmektedir.

  • “Structured Project Finance” i yapan Proje finans kuruluşlarının aradıkları standartlara uygun ve Projelerinizin ekonomik analizlerini ve bu sonuçların dayandığı varsayımların güvenilirliğiniz yüksek seviyede olması gerekmektedir.

  • Projenizin finansmanı hakkındaki stratejinizi ve bu finansman sonucunda geri ödemelerde ne gibi güvenceler ortaya konduğu belirgin bir şekilde yer almalıdır.
  • Projenizin barındırdığı riskleri ve bu risklere karşı nasıl önlemler almayı planladığınızı ve risk stratejinizi detaylı bir şekilde yazmanız gerekmektedir.

Proje ve finansman ile ilgili yetkili personelizden gerekli proje bilgilerini aldıktan sonra çalışmalarımıza başlıyoruz. İlk taslak raporu ileterek görüşlerinizi ve gerek görülen düzeltmeleri yaptıktan sonra raporumuzu finalize ediyoruz.

Hizmet bedelini öğrenmek için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ya da teklif formu doldurabilirsiniz.

Scroll to Top
Mesaj Gönder
💬 Yardım İster Misiniz?
Merhaba,
Yardımcı olmamızı ister misiniz?
0312 511 33 66