FIX DANIŞMANLIK

Finansal Modelleme

Kapsamlı veri havuzumuz, donanımlı ekibimiz ve kendimize ait analiz metodolojimizle beraber sizlere sunacağımız verilerle işletmeniz her daim rakiplerinizden bir adım önde!

Bu Hizmeti Almanız Gerektiğini Gösteren Bulgular

Projenizin bütçe ve finansal verilerini doğru bir şekilde bankaya nasıl sunacağınızdan emin değil misiniz?

Projenizin bütçe, hammadde ve üretim kapasitesi hakkındaki mali ve teknik bilgiler netleşmediği için Finansal Model kurgulamakta sıkıntı mı çekiyorsunuz?

Projenizi değerlendirmek için kullanmanız gereken IRR, NPV, Öz Sermaye IRR veya Duyarlılık Analizler sonuçlarını nasıl hesaplamanız gerektiğini tam olarak bilmiyor musunuz?

Projenizde kullanacağınız Finansman araçlarını modelinize doğru bir şekilde aktarmakta zorlu mu yaşıyorsunuz?

Nokta Atışı Çözümlerimiz

lost places, abandoned, empty-1801662.jpg
I.

Projenize ait inşaat bütçesi, üretim girdileriniz ve üretim çıktılarınız ile ilgili bilgileri sizlerden temin ederek bu bilgileri en doğru şekilde inceleyip sizlere projenizi değerlendirebileceğiniz bir Finansal Model oluşturuyoruz.

II.

Projeniz için oluşturacağımız Finansal Model tamamıyla esnek olup projenizde planlama süresince yapacağınız değişikliklere kolayca cevap verebilecek bir yapıya sahip olacaktır.

1
10
III.

Yapacağımız Finansal Model ile bu sonuçları rahat bir şekilde görebilecek ve projenizi daha rahat bir şekilde değerlendirebileceksiniz.

IV.

Oluşturulan Finansal Model’de finansman için kullanacağınız finansman stratejisini doğru bir şekilde Finansal Model’e yansıtarak, kredi stratejinizin projenize uygunluğunu daha doğru bir şekilde değerlendireceksiniz.

2

Müşterilerimiz ne diyor?

Ticari İstihbarat raporunuz sayesinde farklı pazarlarda hiç bilmediğim müşterilerime ulaştım. Gerçekten nokta atışı ve hızlı çözümler sunuyorsunuz. Bütün ekibim adına hepinize tekrar teşekkür ederim.
Z.K
İş Geliştirme Müdürü
Öncelikle, rapor içeriği gerçekten muazzam. Hedef pazarlar, analizler, rakipler ve fiyat analizi yapabilmek adına kesinlikle çok değerli veriler içeriyor. İşletmemizi farklı bir boyuta taşıdık. Işıl Işıl bir ekipsiniz 🙂
A.C
Kurucu Ortak
Firmanızla tanışmamızın hikayesi biraz enteresan oldu ama her şeyde bir hayır vardır diye boşuna dememişler. Uzun yıllar sizinle çalışıp, pazar dinamiklerini ve trendleri hep yakından takip edebilmek fabrikamız için kesinlikle çok faydalı olacak.
C.G
Genel Müdür

Müşteri Sonuçları

Analiz
0 +
Tamamlanmış Rapor
0 +
Bitmiş Eğitim
0

Sıkça Sorulan Sorular

Projenin gelir, gider, yatırım bütçesi ve yatırım dönemi finansmanını doğru bir model ile tutarlı sonuçlar alma konusunda yeterli program bilgisine sahip bir personeliniz bulunmuyorsa ve kredi kuruluşlarından, fonlama alabilmek için böyle bir modele ihtiyacınız varsa siz bu hizmeti almak için uygusunuz.

 

“Structured Project Finance” i yapan Proje finans kuruluşlarının aradıkları standartlara uygun ve Projelerinizin ekonomik analizlerini, varsayımların değişmesi durumunda analize edebilecek altyapıya sahip bir finansal modeliniz olması gerekmektedir.

Proje Finansmanın süresince, oluşabilecek birden fazla banka kredisi takibi için finansal modelinizin uygun alt yapıya sahip olması gerekmektedir

Şirket durumu değerlendirilmesinde yaralı olabilecek finansal rasyoların, finansal modelinizde doğru bir şekilde hesaplanması (“Return on Equity”, “Return on Project”, “DSCR, LTSCR”, vs) gerekmektedir.

Proje ve finansman ile ilgili yetkili personelizden gerekli proje bilgilerini aldıktan sonra çalışmalarımıza başlıyoruz. İlk taslak modeli ileterek görüşlerini ve gerek gördükleri düzeltmeleri yaptıktan sonra modelimizi finalize ediyoruz.

Hizmet bedelini öğrenmek için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ya da teklif formu doldurabilirsiniz.

T.K.| Finans Müdürü
5/5
Scroll to Top
Mesaj Gönder
💬 Yardım İster Misiniz?
Merhaba,
Yardımcı olmamızı ister misiniz?
0312 511 33 66