Fıx danışmanlık

Web Tasarım

Web Tasarım  hizmetimizle işletmenizin kullanıcının kalbini kazanması, güven duygusunu oluşturması konusunda profesyonel web tasarımında uzman ekibimizle birlikte pratik ve akılcı çözümler sunuyoruz.

Bu Hizmeti Almanız Gerektiğini Gösteren Bulgular

Teknolojinin gelişmesi gün geçtikçe iyileşmesiyle birlikte firmaların rekabet ortamı da bir hayli kızışmış durumdadır. Bu yoğun rekabet ortamında bilinen, tanınan işletme olabilmek için dijital platformda oldukça kaliteli bir web sitesine ihtiyacınız olacaktır. 

Firmanızın dijital kimliği web siteniz üzerine inşa edilir, tüm dijital pazarlama çalışmalarının verimli olabilmesi için internet sitesi bir temel oluşturur.

Web Teknolojileri günümüzde hızla gelişmektedir. Mevcut internet siteniz yeni potansiyel müşterilere ulaşabilmeniz için gerekli şartları sağlamıyorsa onu yenilemek işinize değer katacaktır.

Nokta Atışı Web Tasarım Çözümlerimiz

Dünyanın en popüler içerik yönetim sistemi WordPress üzerine inşa ettiğimiz muhteşem internet sitelerimizle ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürmenize yardımcı oluyoruz.

pc, notebook, work-1660564.jpg
I.

Etkileyici Siteler

Google vb. tüm arama motorlarıyla uyumlu şekilde çalışan internet sitelerimiz, şık görünümleriyle ziyaretçilerinizi etkilemeyi ilk bakışta başarırken dönüşüm odaklı tasarımlarımızla onları müşteriye çevirebilmenize yardımcı oluyor. 

Tv, telefon veya bilgisayar. Tüm cihazlarla uyumlu muhteşem internet siteleri tasarlıyoruz.

II.

Çok Dilli Yapısıyla İhracata Tam Uyumlu!

İnternet sitelerinize dilediğiniz kadar dil ekleyebiliyoruz. Bu sayede tek bir internet sitesiyle birden fazla pazara ihracat yapabiliyorsunuz.

hands, globe, earth-1222866.jpg
color fan, color picker, to dye-497004.jpg
III.

Tamamen İşletmenize Özel

Her markanın farklı bir hikayesi vardır. Tamamen marka hikayenize özel olarak tasarladığımız internet siteleri özel renkleri, yazı tipleri ve büyüleyici tasarımlarıyla tamamen size, işletmenize ve ihtiyaçlarınıza özel. 

Müşterilerimiz ne diyor?

internet sitesi tasarlamak, internette reklam vermek için çalışılabilecek işlerinde profesyonel iş ilişkilerinde samimi güzide bir şirket.
M.Ü.
Doktor
İhtiyaçlarıma göre en iyi site ve uzantılarını oluşturup daha sonraki süreçte her türlü ve güncelleme ve düzenlemede yardımcı oldular. Bu sayede tanınırlığım arttı. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
A.E.
Doktor

Müşteri Sonuçları

Analiz
0 +
Tamamlanmış Rapor
0 +
Bitmiş Eğitim
0

Sıkça Sorulan Sorular

  1. Domain (alan adı) seçimi.
  2. Hosting (barındırma) web sayfası yüklemek için gerekli alan çalışması
  3. Sitenin tasarımı
  4. Görsel içeriklerin oluşturulması
  5. Yönetim paneli veya içerik yönetim sisteminin hazırlanması.
  6. Sitenin yayına hazır hale getirilmesi.

Bu adımlar gözünüzü korkutmasın, etkileyici bir internet sitesini sadece bizimle iletişime geçerek kolaylıkla tek adımda yaptırabilirsiniz!

  • Her geçen gün zorlaşan bir rekabet ortamı olan dijital dünyada siz de ürün ve hizmetlerinizle yer edinirsiniz. Rekabet oldukça fazla olsa da elde edebileceğiniz faydalar düşünüldüğünde burada olmanıza kesinlikle değecektir!
  • Ürün ve hizmetlerinizi geniş kitlelere duyurabilirsiniz.
  • Sunduğunuz hizmetlerin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasında coğrafi uzaklığın anlamı ve önemi kalmayacaktır. Kullanıcı dilediği gibi gelip hizmet ve ürünlerinizi inceleyebilir, bilgi edinebilir. Bunun için fiziksel bir uzaklığın getireceği olumsuz bir durumdan kaçınılır.

Kullanıcılarınızın aradıkları ürün ve hizmetlere kolayca ulaşarak aksiyon alabileceği ürün ve hizmetlerinizle ilgili sorularına yanıt bulabilecekleri kullanıcı dostu siteler tasarlıyoruz. Kullanıcı dostu web sitesi tasarlarken şu ilkeleri göz önünde tutuyoruz;

Scroll to Top
Mesaj Gönder
💬 Yardım İster Misiniz?
Merhaba,
Yardımcı olmamızı ister misiniz?
0312 511 33 66