FIX DANIŞMANLIK

Sosyal Medya Pazarlaması

Günümüzde insanlar vakitlerinin önemli bir kısmını sosyal medya platformlarında geçiriyorlar. Sosyal medya pazarlaması hizmetimizle potansiyel müşterilerinizin karşısına çıkmanıza yardımcı oluyoruz. 

Bu Hizmeti Almanız Gerektiğini Gösteren Bulgular

Ürün ve hizmetlerinize, internet üzerinden potansiyel müşterilerin ulaşması hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı…

Sosyal medya hesaplarınız istediğiniz kadar kişiye erişemiyor mu? Potansiyel müşteriler size yeterince iletişime geçmiyor mu?

Ürünlerinizle ilgili küresel pazarı ve dinamiklerini takip etmekte zorlanıyor musunuz?

Aktif gerçek kullanıcıları ve gelişmiş reklam modelleriyle Sosyal Medya insanların dikkatini çekmek ve işletmenize hayran bırakmak mı istiyorsunuz?

Nokta Atışı Çözümlerimiz

Facebook Reklam Yönetim Hizmeti ile kâr odaklı uzmanlarımız onlarca müşterimiz için ürün ve hizmetlerini sosyal medya üzerinde satarak para kazanmasına yardımcı oluyor. Sizin için kârlı, sürdürülebilir ve etkili Facebook Reklamları hazırlamamızı ister misiniz?
web design, facebook, facebook page-1953128.jpg
01.

Milyarlarca Potansiyel Müşteri Arasından İşletmeniz İçin En İyilerine Ulaşın

02.

Milyonlarca Reklam Bütçesi Yönetmiş Tecrübeli Ekip!

Sosyal Medya reklamlarıyla daha yüksek getirili kampanyalar için milyonlarca liralık kampanyalar yönetmiş uzmanlarımız sizin için yüzlerce A/B testi yaparak en iyi kampanya yapılarını oluşturuyor.

İdeal hedef kitlenizi buluyoruz. Reklam performansını ölçüyoruz. Size özel teklif yöntemleri kullanıyoruz. Hedef kitlenize doğru mesajları veriyoruz.

Fix-Danişmanlik-1.jpg

Müşterilerimiz ne diyor?

Yeni açtığım E-İhracat sitemle yurt dışında yayınladığım Facebook reklamları sayesinde her gün binlerce dolarlık satış yapıyorum.
R.Ç
Kurucu
Orta Doğu, Avrupa pazarlarında yaptığınız muhteşem kampanyalar sayesinde gerçekten çok uygun reklam bütçeleriyle yeni bayilere ulaşabiliyorum.
B. C
İhracat Danışmanı

Müşteri Sonuçları

Analiz
0 +
Tamamlanmış Rapor
0 +
Bitmiş Eğitim
0

Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal medya reklamlarınızı sizin mevcut reklam hesaplarınız içerisinde veya tamamen sizin için özel oluşturduğumuz yeni hesaplarla yönetiyoruz.

Reklam ödemeleri tamamen birlikte karar vereceğimiz tutarı aşmayacak şekilde gerçekleşiyor, ödemeleri kredi kartınızla doğrudan sosyal medya şirketine yapıyorsunuz. Alt ve üst limit olmadan dilediğiniz tutarda günlük bütçelerle reklam çalışmalarına başlayabiliriz.

Scroll to Top
Mesaj Gönder
💬 Yardım İster Misiniz?
Merhaba,
Yardımcı olmamızı ister misiniz?
0312 511 33 66