Fıx danışmanlık

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) hizmetimizle  uzmanlarımız ürün ve hizmetlerinizi arayan potansiyel müşterilere tıklama başına ödeme yapmadan ulaşmanızı sağlıyor, üstelik dilediğiniz lokasyonda!

Bu Hizmeti Almanız Gerektiğini Gösteren Bulgular

İnternet üzerindeki kullanıcıların %85’i herhangi bir ürün veya hizmet satın almadan önce internet üzerinde arama yapıyor. Kullanıcılarınızın aradığı yerde olmak, ya da olmamak işte tüm mesele bu. 

Firmanızı internette sadece sizi arayan insanlar mı buluyor, ürün ve hizmetlerinizi arayan potansiyel müşterilere ulaşamıyor musunuz?

Firmanızın dijital alandaki pazarlama maliyetine karşın getiri oranı hakkında içiniz rahat mı ?

Firmanızın Potansiyel müşterileri varlığınızdan haberdar olmayabilir ve yaptıkları aramalarda rakiplerinizi görüyor olabilirler.

Nokta Atışı SEO Çözümlerimiz

Arama Motoru Optimziasyonu hizmetimizle internet sitenizden yeni müşteriler kazanmaya hazır olun!

bar, ipad, mockup-621033.jpg
I.

4 Adımlı Arama Motoru Optimizasyon Sürecimiz

Teknik alt yapınızı geliştirerek başladığımız SEO Optimizasyonlarımız, Kullanıcı Deneyimi geliştirmeleriyle devam ediyor, kaliteli içeriklerle sektörünüzü domine etmenize yardımcı olurken, link inşası çalışmalarımızla sizi rakiplerinizin önüne hızla taşıyoruz! 

II.

Dilediğiniz Lokasyonda Potansiyel Müşteriler

Arama Motoru Optimizasyonu çalışmalarımızla dilediğiniz lokasyondaki kullanıcılara ulaşabilmenizi sağlıyoruz. 

Fix-Danişmanlik-1.jpg

Müşterilerimiz ne diyor?

SEO Hizmeti sayesinde işletmem her gün yeni müşteriler tarafından aranmaya başladı. İnternetin gücünü sayenizde keşfettim.
N. K
Kurucu Ortak
İnternet sitem sayesinde sadece bulunduğum ilden müşterilere ulaşabileceğimi düşünüyordum, SEO hizmetiniz sayesinde ülkenin her köşesinden müşterilerle görüşüyorum.
S.B
Yönetici

Müşteri Sonuçları

Analiz
0 +
Tamamlanmış Rapor
0 +
Bitmiş Eğitim
0

Sıkça Sorulan Sorular

SEO uzun vadeli bir stratejidir. Dönüşümlerin hemen olmasını ya da hemen ilk sıralara yükselmenizi beklememelisiniz. Deneyimlerimize göre, müşteriler genellikle ilk 90 günde uzun kuyruk anahtar kelimelerinde ve 180 gün civarında daha rekabetçi arama terimlerinde önemli bir iyileşme görmektedir.

Arama motorları, sürekli olarak gelişmekte, değişmekte, güncellenmektedir. Algoritmaların daimi olarak güncelleneceği düşünülürse birinci sırayı vadetmek aldatıcı olacaktır.

Müşterilerimize en fazla faydayı sağlayabilmek için çeşitli SEO araçlarını kullanmaktayız. Google Analytics, Search Console, Semrush, Ahrefs, Hotjar, Screaming Frog, Deep Crawl gibi araçları kullanıyoruz.

SEO, organik arama trafiği sağlamak için arama pozisyonlarını artırmak için bir pazarlama stratejisidir. Bu strateji geleneksel olarak, Ücretli Aramaya kıyasla zaman içinde önemli ölçüde daha iyi bir yatırım getirisine sahiptir. PPC’nin faydası, trafiği ve satışları çok daha erken gerçekleştirmeye başlayabilmenizdir. SEO ve PPC, hemen hemen her işletme için temel internet pazarlama stratejileridir.

Scroll to Top
Mesaj Gönder
💬 Yardım İster Misiniz?
Merhaba,
Yardımcı olmamızı ister misiniz?
0312 511 33 66