Fıx danışmanlık

İçerik Pazarlaması

İçerik Pazarlaması hizmetimizle potansiyel müşterilerinizin ihtiyaç ve problemlerini keşfederek bunları çözen içerikler üretmenizi sağlıyoruz. Benzersiz stratejilerimiz sayesinde hedef kitlenizle bağ kurarken yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

Bu Hizmeti Almanız Gerektiğini Gösteren Bulgular

Müşterileriniz her zaman satın alma aramaları yapmıyor, onların hayatlarına dokunmanın farklı yolları da var. İçerik pazarlaması sayesinde hedef kitlenizle sıcak bir bağ kurmanızı sağlıyoruz.

Potansiyel müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizle ilgili sorunları araştırıyor olabilir.

Firmanızın dijital alandaki pazarlama maliyetine karşın getiri oranı hakkında içiniz rahat mı ?

Nokta Atışı İçerik Pazarlaması Çözümlerimiz

Müşterilerinizin problemlerini çözerek kalbini kazanın.

influencer, writing, girl-4081842.jpg
I.

3 Adımda İçerik Pazarlaması

Ürün ve hizmetlerinizle ilgili potansiyel müşterilerinizin sorunlarını tespit ediyor ve çözümlerini aradıkları platformlara göre içerik stratejinizi geliştiriyoruz. Ürettiğimiz içeriklerle müşterilerinizin kalbine yolculuk ediyoruz.

II.

Etkileyici, Çözüm Odaklı İçerikler

Potansiyel müşterileriniz ürünlerinizin nasıl uygulanacağını izlemek istiyor olabilir veya onları nasıl kullanacağını bilmiyor olabilir. Kullanıcılarınızın dağılımına göre sizin için en iyi içerikleri üretiyoruz! 

social, media, manager-3607508.jpg

Müşterilerimiz ne diyor?

SEO Hizmeti sayesinde işletmem her gün yeni müşteriler tarafından aranmaya başladı. İnternetin gücünü sayenizde keşfettim.
N. K
Kurucu Ortak
İnternet sitem sayesinde sadece bulunduğum ilden müşterilere ulaşabileceğimi düşünüyordum, SEO hizmetiniz sayesinde ülkenin her köşesinden müşterilerle görüşüyorum.
S.B
Yönetici

Müşteri Sonuçları

Analiz
0 +
Tamamlanmış Rapor
0 +
Bitmiş Eğitim
0

Sıkça Sorulan Sorular

İçerik Pazarlaması uzun vadeli bir stratejidir. Dönüşümlerin hemen olmasını ya da hemen ilk sıralara yükselmenizi beklememelisiniz. Deneyimlerimize göre, müşteriler genellikle ilk 90 günde uzun kuyruk anahtar kelimelerinde ve 180 gün civarında daha rekabetçi arama terimlerinde önemli bir iyileşme görmektedir.

Scroll to Top
Mesaj Gönder
💬 Yardım İster Misiniz?
Merhaba,
Yardımcı olmamızı ister misiniz?
0312 511 33 66