Fıx danışmanlık

Devlet Destekli Hibe ve Teşvik Programları Danışmanlığı

Şirketlerin durum analizi ile devlet destekli ücretli programlardan yararlanmanızı sağlayacak hizmetlerden faydalanın.

Bu Hizmeti Almanız Gerektiğini Gösteren Bulgular

Şirketinize veya işletmenize proje desteği olarak devlet tarafından sizlere verilen ücretin her aşamasında danışmanlık sunmaktayız.

Sizlere verilen hibe veya teşvik ücret aşamasının takibinde kalarak daha doğru stratejiler geliştirmenize yardımcı olmaktayız.

Analizler sonucu sizlere uygun programı keşfederek , bu programlardan faydalanmanızı sağlayacak danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Teşvik Programlarından Faydalanın

Sizlere en uygun hibe desteğini keşfederek proje desteğinize ekonomik yardım sağlayacak programları kullanmanıza yardımcı oluyoruz.

9

Desteklenecek Proje Giderleri

T.C. Ticaret Bakanlığı

turkishreklam.com_ticari-bakanligi_98f34d138becf59d3656141fa7424353
9

Kosgeb İhracat Destekleri

Yurt Dışı Pazar Destek Programı

Müşterilerimiz ne diyor?

Projemize devlet tarafından teşvik ücreti almamız gerektiği hakkında bilgimiz yoktu sayeniz de aydınlandık her şey için çok teşekkür ederim
D. A
Kurucu Ortak
Dosya oluşturma ve hazırlama süreçlerinde bizlere bulunduğunuz katkılar sayesinde yardımcı oldunuz. Sağladığınız profesyonel destek için teşekkür ederiz.
A.G
Yönetici

Müşteri Sonuçları

Analiz
0 +
Tamamlanmış Rapor
0 +
Bitmiş Eğitim
0

Sıkça Sorulan Sorular

Tübitak, Kalkınma Ajansları, KOSGEB, Ticaret Bakanlığı, Avrupa Birliği vb. birçok kurum ve kuruluş belli kriterler kapsamında kar amacı güden ve/veya gütmeyen kuruluş ve işletmelere geri ödemesiz ve karşılıksız olarak vermiş olduğu maddi destek türüdür. Burada devlet, ülkemizin kalkınma planları doğrultusunda belirlediği hedeflere ulaşılması için dünya ve ülkemiz dinamiklerini de göz önünde bulundurarak belli kesimlerin ve sektörlerin, sanayimizi ve ekonomimizi ileri seviyelere taşıyacak olan yatırımlarını desteklemektedir.

Makine-teçhizat, yazılım, donanım, yurt dışı ve yurt içi fuar, tanıtım, belgelendirme, hizmet alımları, danışmanlık ve eğitim giderleri, yurt dışı mağaza, ofis, depo açılımı vb. gibi konularda yapacakları yatırımlar/harcamalar için belli oranlarda ve belli üst limitlere kadar hibe ve/veya geri ödemeli destek sağlamaktadır.

Hibe veren kuruluşların yayınladıkları duyurular ve mevcut teşvik programlarının detayları incelenmelidir. Bu programların başvuru şartları, geçerlilik tarihleri, destek üst limitleri, başvuru için gerekli belgeler vb. birçok bilgiye websitelerinden ve iletişim bilgilerinden ulaşılabilir ya da proje yatırım danışmanlığı için firmamızla da iletişime geçebilirsiniz.

Tübitak, Kalkınma Ajansları, KOSGEB, Ticaret Bakanlığı, Avrupa Birliği gibi birçok kurum ve kuruluş hibe vermek için gerekli şartları websitelerinde ilgili programların içeriğinde açıklamıştır. Genelde hibe ve kredi belli oranlar ile aynı program içerisinde bölüştürülmüştür. Detaylı bilgi için proje yatırım danışmanlığı hizmeti için firmamızla da iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Mesaj Gönder
💬 Yardım İster Misiniz?
Merhaba,
Yardımcı olmamızı ister misiniz?
0312 511 33 66