E-Ticarette Kargolamanın Püf Noktaları

Kargolama, E ticaret yaparken dikkat etmemiz gereken ve maliyetlerimizi doğrudan etkileyen bir unsurdur. Ürünlerimizi kargolarken bazı noktalara dikkat etmemiz müşteri memnuniyetini artıracaktır.

Bunların en başında hızlı teslimat gelmektedir. Ürün ne kadar hızlı müşteriye ulaşırsa müşterinin mutlu olması için ilk olumlu izlenimi almış oluruz. Bunun için iyi bir takip sisteminiz olması ve sipariş düşer düşmez aksiyon almanız gerekmektedir.

Hızlı teslimatı ürünün sağlam bir şekilde gönderilmesi takip eder. Ürünümüzü özenli ve dış etmenlerden minimum derecede zarar görecek şekilde paketleme yapmak müşterilerinize ürünlerin sağlam gitmesini ve onların iade süreçleriyle uğraşmadan memnun olmalarını sağlar.

Ayrıca kargo firmalarından ürünleriniz için fiyat almanız size en uygun firma ile çalışma olanağı sunacaktır. Böylece maliyetlerinizi doğrudan düşürebileceksiniz.

Bunların yanı sıra ürünlerinizin kutularını en optimal hale getirmek hem kutu maliyetlerini hem de kargo maliyetlerinizi düşürecektir.

Scroll to Top
Mesaj Gönder
💬 Yardım İster Misiniz?
Merhaba,
Yardımcı olmamızı ister misiniz?
0312 511 33 66